Извештај са такмичења из математике

На општинском такмичењу у ОШ „Вук Караџић“ у Сремчици, учествовао је  21 ученик наше школе (од трећег до осмог). Освојене су: једна прва награда, 6 трећих и 4 похвале.

I награда 

Љиљана Коњевић  6.    Александра Томић Анђелковић

III награда

Павле Мијатовић 3.      Милева Ћурчић

Огњен Николић 3.         Ангелина Божић

Данка Думић 3.               Ангелина Божић

Тео Стошић 4.                  Славица Симић

Урош Штулић 6.              Александра Томић Анђелковић

Ана Сићовић 8.                Александра Божић

похвале

Филип Остојић 3.                            Ангелина Божић

Тамара Антанасковић 4.             Марина Праизовић

Немања Милосављевић 4.        Славица Симић

Милан Ивковић 4.                         Брена Ћалдовић

На окружно такмичење, које ће бити одржано 25. 03. 2018. године у ОШ „Ђорђе Крстић“ у Жаркову, су се пласирали:

Љиљана Коњевић  6.                    Александра Тошић Анђелковић

Урош Штулић 6.                              Александра Тошић Анђелковић

Ана Сићовић 8.                                Александра Божић

На Пангеи је учествовало 120 ученика од трећег до осмог разреда.

На следећи круг такмичења, који ће бити одржан 22.04. у ОШ „Бејза“ на Бановом Брду, су се пласирали:

III разред

Елена Сребранов                           Ангелина Божић

Урош Милосављевић                  Душица Маринковић

Ивана Динчић                                  Маријана Поповић

Јулија Миловановић                    Милева Ћурчић

Давид Даутовић                             Ангелина Божић

IV разред

Страхиња Дамљановић              Славица Симић

Нина Лепојевић                              Брена Ћалдовић

Лука Станковић                               Брена Ћалдовић

Вукашин Пантовић                        Ана Вељковић

Дејан Цветковић                            Славица Симић

Павле Миловановић                    Славица Симић

Ања Јанковић                                  Славица Симић

 

V разред

Илија Коњикушић         Александра Томић Анђелковић

Димитрије Петрић        Александра Томић Анђелковић

Софија Остојић                Александра Божић

Душан Крстић                  Александра Божић

Милан Миленковић     Александра Томић Анђелковић

VI разред

Урош Штулић                   Александра Томић Анђелковић

Љиљања Коњевић        Александра Томић Анђелковић

Јован Перић                      Александра Томић Анђелковић

Анастасија Делић          Александра Томић Анђелковић

Јована Пелевић              Марија Рабреновић

 

VII разред

Соња Милосављевић                  Душица Васиљевић

Јован Бојић                                       Душица Васиљевић

Љубомир Аћимовић                    Душица Васиљевић

Виолета Келовић                           Душица Васиљевић

Катарина Средојевић                  Душица Васиљевић

 

VIII разред

Ана Сићовић                     Александра Божић

Лена Јовић                        Душица Васиљевић

Роберт Ајвази                  Александра Божић

 

На такмичењу Кенгур, које је одржано 15.03., учествовало је 66. ученика наше школе (од трећег до осмог разреда), очекујемо резултате.

🔥269